X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro £ British Pound
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro £ British Pound
Telefon : 04326060860
>
Instagram Akış Yenilenmedi Hatası Nedir?

Instagram Akış Yenilenmedi Hatası Nedir?

Instagram Akış Yenilenmedi Hatası Nedir?

Instagram Akış Yenilenmedi Hatası Nedir?

  İnstagram her an bizlere daha iyi bir güncelleme ile gelebilir. Yeni gelen özelliklerini artık sadece arkadaşlarımızla iletişim halinde olmak için değil yaratmış olduğumuz markalar için de kullanabiliyoruz. Sadece bu yüzden bile özel bir güncelleme ile çok iyi bir çıkış yapmıştı instagram. Gelen işletme profili sayesinde sosyal medyadan uzak olan iş adamları dahi artık bu uygulamada yer almaktadır. Eğer sosyal medyada sürekli aktif olmanız gerekiyorsa bazı zamanlar birtakım problemler ile karşı karşıya gelecek olabilirsiniz. Ve son zamanlarda en çok karşılaştığımız hatalardan biri olan “Instagram Akış Yenilenmedi” hatasıdır.

  Bir sorun ile karşılaştığınızda onu çözüme kavuşturabilmeniz için öncelikle hatanın ne olduğunu ve nerden kaynaklı olduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Böylelikle bu soruna daha hızlı çözüm bulabilir ve bu hatadan kısa süre içinde kurtulmuş olabilirsiniz.

Eğer bu hata ile karşı karşıya geldiyseniz ana sayfanızdaki gönderilerin kendini güncellenmediğini fark edeceksiniz. Şunu unutmamalısınız ki takip etiğiniz insanlar gönderi paylaşmıyor olabilir. Ya da takip ettiğiniz kişi sayısı oldukça az olduğu için eski gönderilerin hala ana sayfanızda yer edinmiş olabileceğini göz ardı etmemelisiniz. Eğer bu hata ile sosyal medyada aktiflik sorunu yaşadığınızdan kesin olarak eminseniz yapabileceğiniz birkaç şey de var. Peki bu sorun neyden kaynaklanıyor önce bunu öğrenelim.

  Biliyorsunuz ki dev sosyal medya uygulamalarından en iyileri arasında olan instagram bizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla çok fazla sunucuya sahiptir. Bu sunucular çeşitli hatalara zaman zaman imza atabilir. Sorunun kendisi instagram sunucularından kaynaklıysa bu problemin kısa sürede ortadan kaybolacağına emin olabilirsiniz. Fakat bir süre beklediğiniz halde hata çözüme kavuşmadıysa kendinizle kaynaklı bir problem olabilir. Son güncellemelerden sonra hata kendini göstermeye devam ediyorsa kontrol etmeniz gereken bölümler var. Çünkü hata artık instagram uygulamasından bağımsızdır.

Instagram Akış Yenilenmedi Hatası Çözüm

Bu hata eğer sizden kaynaklanıyor ise bunu çözüme kavuşturabileceğiniz birkaç çözüm mevcut. En basitten en kesin çözüme göre sırasıyla tüm yöntemleri deneyebilirsiniz.

-İlk olarak en alışagelmiş yöntemlerden birini uygulayabilirsiniz. Kullandığınız cihazınızı kapatıp açmayı deneyerek ana sayfanızı güncel tutmaya çalışabilir veya uygulamayı silip tekrardan indirebilirsiniz.

-Bir vpn uygulaması indirin ve farklı bir ülkenin sunucusuna bağlanarak ana sayfanızı güncel tutmayı deneyebilirsiniz.

-Bağlı olduğunuz modem veya kişisel internetinizin bağlantısının güçlü olduğunu kontrol edebilir ve sorunun buradan kaynaklı olduğunu anlayabilirsiniz. Çoğu zaman hatanın sebebi bu olabiliyor.

-Telefonunuzun ayaralar bölümüne girin. Uygulamalar bölümünü açtıktan sonra uygulama yöneticisinden instagram uygulamasını bulun. Ardından hafıza kısmından verileri silin. Tekrar girmeyi denediğinizde ana sayfanızın aktif olduğunu göreceksiniz.

  Eğer sorun instagram uygulamasının teknik hatası ise yeni güncellemeler ile sorun çözüme kavuşmuş olacaktır. Fakat problem size ait ise yukarıda yazmış olduğum yöntemler ile bu problemi çözebilirsiniz. Tüm bunları eksiksiz yapmış olmanıza rağmen hala sorun sizde devam ediyorsa artık yapmanız gereken son bir çözüm yolu kalıyor. Telefonunuzdaki bilgilerinizi, resimlerinizi ve kişilerinizi yedekledikten sonra telefonunuzu formatlayabilir böylelikle instagram uygulamasını indirerek tekrardan aktif bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

   Bu yöntemler sayesinde bu problemden kesin olarak kurtulmuş olacaksınız. Artık aktif bir şekilde tüm gönderilerden haberdar olabileceksiniz. Böylece dünya ile olan iletişiminiz kesintisiz olarak devam etmiş olacaktır. Unutmamanız gereken bir şey daha var. Bu problemi çözdükten sonra tekrar karşılaşabilirsiniz. Fakat endişelenmeyin çünkü aynı yöntemler ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Bu dev sosyal ağda olan kısa kesintilerinizi instagram çözüme kavuşturmak için sizlere her hafta yeni güncellemeler de sunacaktır.

Top