X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro £ British Pound
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro £ British Pound
Telefon : 04326060860
>
İnstagram Takipçi Sayısının Önemi

İnstagram Takipçi Sayısının Önemi

İnstagram Takipçi Sayısının Önemi

İnstagram Takipçi Sayısının Önemi

İnternet kullanımının yaygınlaştığı günümüzde kullanıcılar için de birden fazla sosyal medya platformları doğmaya başladı. Facebook, Twitter, Youtube derken son dönemlerde bir hayli popüler olan İnstagram uygulamasının kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.  İnstagram ve diğer sosyal medya uygulamalarını çok kullanılıyor olmasının en önemli nedeni ise kullanıcıların yaptıkları aktiviteleri ya da fotoğrafları birbirleri ile paylaşmayı seviyor olmasından kaynaklıdır.  Eski zamanlarda albümlere saklanan fotoğraflar artık instagram ve facebook gibi sosyal medyalarda paylaşılarak dijitalleştirildi.  Sevdiklerinin eş dost ya da akrabalarını eski fotoğraflarını ya da yeni fotoğraf ve aktivitelerini görmek isteyenler İnstagram platformuna abone olup, hesap açıp, o kullanıcıyı takibe alıyor dolayısı ile bu platformda takipçi ve beğeni sayısı da çok önemli bir konu olmaktadır. Peki İnstagram takipçi ve beğeni sayısı nasıl artırılır, gelin birlikte göz atalım.

İnstagram Takipçi Sayısı Artırma Yolları

İnstagram takipçi artırma yollarının başında İnstagram beğeni yapmak hesabınızın başka kimseler tarafından görüntülenmesini sağlıyor. Haber kanlında ya da e- ticaret sitesine ait olan bir instagram hesabı ile ünlü kişi ya da grupların instagram sayfasında paylaşımlara beğeni yapmanız yeterli olacaktır.

Hikâye Gösterimlerini Herkese Açık Yapın

İnstagram da öyle bir özellik var ki neredeyse takibe almadığınız kişilerin bile gün içinde neler yaptığınızı görebilme fırsatınız vardır. Bahse konu hikâyede gösterim özelliğidir. Bu özelliği herkese açık yapmanız halinde gün içinde hikâyenizdeki paylaştığınız gösterimlerinizi yalnız takip ettiğiniz kişiler tarafından değil, takipçilerinizi arkadaşları ve diğer kullanıcılar tarafından da görüntülenme fırsatı bulacaktır.

IGTV Nedir, IGTV Nasıl İzlenir?

 IGTV izleme ya da IGTV uygulaması İnstagram sosyal platformu uygulaması içinde kanal oluşturup bir dakikadan fazla süren videoları izlemenizi ya da paylaşmanızı sağlayan bir video izleme platformudur.  Burada video yayınlayabilir ya da IGTV de yayınlanan videoları izleyerek takipçi sayınızı artırabilirsiniz.  IGTV de video paylaşmak ya da görüntüleme yapmak için öncelikle kanal açmanızı gerekmektedir.

Takipçi Satın Alabilirsiniz

Atık İnstagram kullanımı da en az facebook ya da diğer sosyal medya mecraları gibi günden güne artmaya başladı. İnstagram gibi popüler sosyal medya mecrasında tanınmış kişi olmak ya da takipçi sayısını artırmak isteyen kullanıcıların en çok başvurduğu yollardan birisi de takipçi satın almak gibi yöntemler olmaktadır.  Oldukça normal bir durum olan takipçi satın al uygulamaları için günümüzde birçok firma da profesyonel hizmet sunmaya başlamaktadır.

Kimler Takipçi Satın Alabilir?

Günümüzde instagram kullanan herkes takipçi satın alabilir.  Ama günümüzde en çok ünlüler, sporcular, E – ticaret siteleri ve kurumlar başta gelmektedir.  Özelikle takipçi sayısı az olan ünlüler gündem de olmadığın düşünülüyor.  İnternet üzerinden satış yapan bir E- ticaret sitesi ürünlerini instagram aracılığı ile de kullanıcılarına göstermek istemektedir. Bu sitenin takipçi sayısını az olması onun güvensiz olduğunu ya da tanınmadığını ifade edeceği için çareyi takipçi satın alarak takipçi sayısı artırma yolunda aramaktadır. Takipçi sayısı az olan ve güven vermeyen bir firmanın işlerinizde hızlı ve akıcı olması oldukça zor oluyor.  Takipçi satın almak ya da takipçi artırmak için kurumsal firmamızdan destek alabilirsiniz.

Top