X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro £ British Pound
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro £ British Pound
Telefon : 04326060860
>
Üzgünüz İsteğiniz ile İlgili Bir Sorun Oluştu

Üzgünüz İsteğiniz ile İlgili Bir Sorun Oluştu

Üzgünüz İsteğiniz ile İlgili Bir Sorun Oluştu

Üzgünüz İsteğiniz ile İlgili Bir Sorun Oluştu

Son zamanlarda herkesin sıkça kullandığı en büyük sosyal ağlardan biri olan instagram, her geçen gün bizlere yeni güncellemeler sunuyor. Özellikle son zamanlarda bir medya olmakla birlikte, insanların markalarının reklamını ve ticaretini yapabildiği dev bir ağ haline geldi. Bizlere sürekli daha büyük fırsatlar sunan bu uygulama kendini sürekli yenilemek zorunda kalıyor. Bu sebeple yeni güncellemeler ile karşımızca çıkıyor. Her yeni alternatif bizlere çok fazla kolaylık sağlayabilirken peşinde birtakım sorunları da getirmektedir. Çoğu zaman güncellemeler ile sorunun tekrar çözüme kavuşacağına inanırız ve öylede olur. Ama güncellemeler bir hafta veya bir ay gibi bir sürede bize ulaştırılabilir. Bu da demek oluyor ki çözümünüz için belli bir süre beklemeniz gerekmektedir. Eğer beklemek istemiyorsanız ya da güncelleme geldiği halde, karşılaştığınız problem hatasını sürdürüyorsa ne yapmanız gerekmektedir?

  Sorunların bazıları tamamen instagrama aittir. Bu sayede gelen yeni güncellemeler ile sorununuz çözülebilir. Örneğin zaman zaman karşılaştığımız İnstagram çökmesi gibi sorunlar çok fazla sunucuya sahip olmasından kaynaklanıyor. Eğer karşılaştığınız hatalar sadece belli bir kısımda varsa ve sosyal medyayı kesintisiz kullanmak istiyorsanız bunu kendiniz çözmelisiniz. Fotoğrafın paylaşılmaması, hikaye bölümlerinin donması, mesajlarınızın karşı tarafa ulaşmaması veya ana ekranın kendini güncel tutmayışı zaman zaman sizi çileden çıkarabilir. Bu tarz hataların genelde yeni güncellemeler ile çözülebildiğine şahit oluyoruz. Fakat sosyal medyayı uzun süre kesintisiz kullanmamıza sebep olacak bazı engeller ile karşılaşabiliriz de. Bunlardan biri hiç şüphesiz “ÜZGÜNÜZ İSTEĞİNİZ İLE İLGİLİ BİR SORUN OLUŞTU” hatasıdır. Bir veya altı aydır bu hata yüzünden kullanıcılar bu platformda yer alamıyor. Birçok güncelleme gelmesine rağmen bu sorun hala birçok kullanıcıda boy gösteriyor. Eğer sosyal medya hesabınızı başka bir telefon veya bilgisayar ile açabildiğinize inanıyorsanız birçok yöntemi bu sorunu çözmek için kullanabilirsiniz.Peki bu hata ile karşılaştığımızda ne yapmalıyız?

Üzgünüz İsteğiniz ile İlgili Bir Sorun Oluştu Hatası Çözüm

Son zamanlarda “Üzgünüz İsteğiniz ile İlgili Bir Sorun Oluştu” hatası ile karşılaşıyoruz. Kendiniz bu sorunu çözmeye çalıştığınızda eğer olumlu sonuç alamadıysanız yapmanız gereken birçok yol var. Sizlere en kolaydan en kalıcı yönteme göre sıraladığımız alternatif yardımlar size yardımcı olacaktır.

1.Yöntem;
En basit ama çoğu hatayı kolaylıkla çözebildiğimiz kapatıp açmayı deneyebilirsiniz.
2.Yöntem;
Telefonunuzun ayarlar bölümüne girin. Uygulamalar kısmına bastıktan sonra uygulama yöneticisine girerek instagram uygulamasını bulun. Hafıza kısmından verileri silin ve tekrar giriş yapmayı deneyin.
3.Yöntem;
Öncelikle diğer yöntemdeki gibi instagram verinizi silin. Daha sonra bir vpn uygulaması indirin. Uygulama ile başka bir ülkenin sunucusuna bağlanın. Ardından instagrama tekrar giriş yapmayı deneyin. Sorun çözüme kavuşmuş olacaktır.
4.Yöntem;
Eğer yukardaki çözümler size yardımcı olamadıysa en etkili çözüm bu yol olacaktır. İlk olarak instagram uygulamasının verilerini silin. Daha sonra ek bir uygulama indirmeniz gerekecektir. Bu uygulamayı özel olarak size isim veremiyorum. Yapmanız gereken çoklu hesap yapabileceğiniz bir uygulama indirmektir. Bu şekilde instagramı kopyalayıp telefonunuza özel yeni instagram uygulaması yapabileceksiniz. Uygulamayı indirdikten sonra sorunu çözmek istediğiniz programı kopyalayın. Daha sonra kopyaladığınız instagrama giriş yapınız. Normal olan instagram hata vermeye devam edecektir. Fakat kopyaladığınız yeni uygulama ile instagrama kesintisiz devam edebilirsiniz.

 Bu yöntemleri eksiksiz uyguladığınızda sorununuzun çözüldüğünü görmüş olacaksınız.

 

Top